O nás

Slovensky
English
Vítame Vás na stránke novootvoreného moderného zdravotníckeho centra MRI Point s.r.o., ktoré začalo svoju činnosť vo februári 2017. Nájdete nás na začiatku Demänovskej Doliny, na hlavnej ceste po pravej strane nad hotelom Tri Studničky. Budova má bezbariérový prístup a vyhradené parkovacie miesta - parkovanie druhá odbočka vpravo nad hotelom Tri Studničky, pri apartmánoch Pacific.
MRI Point s.r.o. centrum poskytuje diagnostiku ochorení pohybového aparátu metódou magnetickej rezonancie. Na pracovisku je inštalovaný vysokošpecializovaný prístroj MRI, určený na kompletné vyšetrenie muskuloskeletálneho systému, na diagnostiku ochorení:

  • chrbtice (krčná chrbtica (C chrbtica), driekovo- krížová (LS chrbtica)
  • kĺbov (koleno, rameno, členok, lakeť, malé kĺby nohy a ruky)
  • svalov a šliach
  • a ostatných častí muskuloskeletálneho systému
Našim cieľom je poskytovanie zdravotnej starostlivosti klientom v príjemnom prostredí, v priestoroch s najmodernejším technickým vybavením a vysokoodborným zdravotníckym personálom. Zaručujeme flexibilný, individuálny a profesionálny prístup ku každému klientovi. 
Zdravotnú starostlivosť v našom centre môžu využívať nielen obyvatelia regiónu Liptov a okolitých oblastí. Región Liptov ponúka rôznorodé možnosti športového vyžitia a je navštevovaný turistami z celého sveta. Vyšetrenie metódou magnetickej rezonancie je rovnako dostupné aj pre domácich a zahraničných turistov, ktorí počas pobytu v regióne alebo pri vykonávaní akejkoľvek športovej činnosti prišli k úrazu, ktorý vyžaduje akútne vyšetrenie, aby sa zabezpečila rýchla a presná diagnostika problému a predišlo sa tak zbytočnej operácii alebo zle zvolenému operačnému postupu.
Rádiologický technik – Bc. Stanislav Hyka
Rádiologický technik – Bc. Veronika Ľachová
Osoba prvého kontaktu – Mgr. Adriana Nezníková
Osoba prvého kontaktu – Mgr. Lucia Dzúriková

Hľadáte viac informácií? ZAVOLAJTE NÁM!

+421 948 930 363

x
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.

Informácie o spracovaní Vašich osobných údajov
Informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním osobných údajov
Osobitné upozornenie o práve namietať spracovanie osobných údajov